Restaurace je nedílnou součástí Hotelu Za Vodou (dříve Penzion Za Vodou). Naší dlouhodobou snahou je nabídnout všem hostům skvělé jídlo v příjemném prostředí. Vždy se snažíme splnit každé Vaše přání. Od krásně prostřeného stolu s květinou až po soukromou oslavu u Vás doma. Nabízíme cateringový servis s moderně připravenými pokrmy. K dispozici máte celkem 90 míst k sezení v restauraci a dalších 50 míst na venkovní terase s výhledem do zahrady. Pořádáte-li firemní akci, máte možnost využít zahradního baru u bazénu, který je pro party jako stvořený.

Otvírací doba restaurace je: pondělí - neděle 7:00-22:00

Pro větší skupiny a zájezdy zajistíme stravování formou polopenze nebo plné penze. Při zpracování nabídky se vždy řídíme Vašimi požadavky. Na Vaše přání připravíme coffee break, teplý a studený raut, grilované sele, jehně, krůtu nebo kuřata. V restauraci čepujeme královédvorské pivo Tambor a Plzeňský Prazdroj.

Zvažujete organizaci firemní akce, svatby nebo zájezdu a máte zájem o více informací? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti