Nabízíme pronajmutí ideálních prostorů pro firemní porady, teambuildingové akce i pro setkání s klienty vaší společnosti. V Hotelu Za Vodou si vyberete ze dvou plně vybavených moderních školicích místností, které vám navíc nabízíme za velice příjemnou cenu.

Konferenční místnosti jsou vybavené promítacím plátnem, data projektorem, mikrofonem, televizí i další technikou. K dispozici je vám i bezdrátový internet zdarma. Vybírat můžete z malé místnosti, kam se vejde 20 osob a z velké školicí místnosti, kde je kapacita až 100 osob.

Perfektní vybavení s širokým zázemím

V našem hotelu nezískáte pouze školicí prostory s vybavením, ale kompletní reprezentativní zázemí a ubytování. V průběhu akce Vám poskytneme výbornou kávu, nealkoholické nápoje i veškeré občerstvení dle Vašeho přání. Konferenční prostory se nacházejí blízkosti naší restaurace, kde podáváme moderně připravená jídla české i zahraniční kuchyně. Zahradní bar je zase ideální pro osvěžení v letních dnech.

Zábava a vyžití po práci

Spojte vaše školení nebo teambuilding s příjemnou rekreací a odpočinkem v našem hotelu. Kromě restaurace a kvalitního ubytování vám je k dispozici také bazén, fotbalové hřiště v našem areálu a zahradní bar s grilem nebo půjčovna koloběžek. Kousek od Hotelu Za Vodou se nachází ZOO Dvůr Králové nad Labem. Naše konferenční místnosti jsou ideální pro setkání na seriózní konferenci i pro neformální teambuildingové aktivity.


Velká školicí místnost

Velká školicí místnost je prostor vhodný pro uspořádání Vaší firemní nebo soukromé akce. Kapacita je až 100 osob.

Menší školicí místnost

Tato školicí místnost je vhodná pro uspořádání menší firemní porady. Její kapacita je pro až 20 osob.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti